Kategorie: Wszystkie | Moda | Plotki | Trendy
RSS
piątek, 11 lutego 2011
Tydzień Miłości w Schaffashoes


Z okazji Walentynek jedna z trzynastu par butów może być Twoja!

Wystarczy, że zostaniesz fanem strony Schaffashoes.pl i dasz się lepiej poznać ustawiając do 18 lutego 2011 jako swoje zdjęcie profilowe najbardziej pasujący do Ciebie awatar.  Wybierz buty, które chciałabyś wygrać przez kliknięcie „lubię to” pod odpowiednim zdjęciem buta w galerii Walentynkowy Konkurs i wypowiedz się co naprawdę kochasz w życiu….

Sprawdź wyniki losowań  14.02, 16.02, 18.02 i przekonaj się czy to właśnie Ty wygrywasz.

Nie zwlekaj! Nigdy zdobycie butów nie było tak proste!

To tylko 4 kroki …

1. Dołącz do naszych fanów,

2. wybierz zdjęcie butów i rozmiar, które chcesz wygrać, klikając pod zdjęciem „lubię to”

3. ustaw jako zdjęcie profilowe awatar w swoim stylu (do pobrania z  naszego  bloga  http://schaffacaffe.blox.pl/html ),Pobieranie nastąpi po kliknięciu przycisku "pobierz to zdjęcie" przy wybranym  zdjęciu. Po wykonaniu tej czynności zdjęcie zostanie załadowane na dysk Twojego komputera. Ustaw wybrane zdjęcie jako zdjęcie profilowe.

4. napisz komentarz  pod zdjęciem wybranego buta - co naprawdę kochasz w życiu..


Cudowne buty czekają na swoich właścicieli!!!!


Avatary do sciągnięcia:

1.Hypnotic

Tydzień Miłości w Schaffashoes

 

2.Vintage

Tydzień Miłości w Schaffashoes

 

3.Art

Tydzień Miłości w Schaffashoes

 

4. Luxury

Tydzień Miłości w Schaffashoes

 

5.Party

Tydzień Miłości w Schaffashoes

 

6. Love

Tydzień Miłości w Schaffashoes

 

 

Regulamin konkursu:

§ 1

1.„Administrator” - administrator konkursu „Tydzień miłości” oraz kierujący Promocją -  Berry Project Marcin Mystkowski, ul. Kobzy 11, 02-875 Warszawa.

2. Berry Project  zastrzega sobie prawo do zmiany, odłożenia, skrócenia lub odwołania                  konkursu w całości lub w części, jeśli wymagają tego okoliczności. Berry Project  nie  może zostać pociągnięte do odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z  powyższego faktu. Literówki, błędy ortograficzne, błędy w druku i inne nie są podstawą do roszczenia pretensji wobec firmy Berry Project.

3. Żadna korespondencja (listy, e-maile, rozmowy telefoniczne, smsy) nie zostanie                     włączona do regulaminu, organizacji czy wyników konkursu. Wszystkie dodatkowe                   oświadczenia i publikacje dotyczące konkursu zostają uznane za część niniejszego                   regulaminu. Wszystkie decyzje podejmowane przez Berry Project są ostateczne.

4. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy poza pracownikami firmy Berry Project oraz  osobami zaangażowanymi w organizację konkursu (i ich rodzinami).

 

§ 2

1.Uczestnikami konkursu są osoby będące członkami fanklubu Schaffashoes.pl Konkurs zostanie rozstrzygnięty metodą losowania zwycięzcy spośród uczestników konkursu w dniach 14.02.2011, 16.02.2011, 18.02.2011.

2.Zwycięzcy konkursu będą powiadomieni o wygranej poprzez wiadomość prywatną poprzez serwis www.Facebook.com, wszelkie dane dotyczące przesyłki powinny być przesłane na właściwy adres mailowy organizatora.

3.Wszelkie reklamacje dotyczące „konkursu Walentynkowego” oraz wnioski informacyjne należy składać na adres mailowy Osoby właściwej do kontaktu.

4.Organizator „konkursu Walentynkowego” nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie niedogodności związane z awariami serwisów telekomunikacyjnych dostarczającymi połączenie internetowe, awarie i opóźnienia poczty polskiej.

5. Warunki udziału są zawarte w ogłoszeniach o konkursie.  By wziąć udział w konkursie nie jest konieczne dokonanie zakupu. Osoby, które przystąpią do konkursu po określonej dacie trwania konkursu nie będą brały udziału w loterii.

6. Żadna z nagród nie może zostać wymieniona na ekwiwalent pieniężny ani na jakąkolwiek korzyść innego rodzaju. Uczestnik konkursu traci prawo do nagrody, jeśli nie  odpowie w ciągu 1 miesięcy od daty zakończenia konkursu. Berry Project  zastrzega sobie prawo wymiany nagrody na inny model, jeśli danymodelniebędziedostępnywmagazynieproducenta.


7. Jeśli nie stwierdza się inaczej, to każdy uczestnik może przystąpić do konkursu tylko raz. W przypadku stwierdzenia kilkakrotnego udziału jednej osoby, Berry Project weźmie pod uwagę tylko pierwsze zgłoszenie uczestnictwa w konkursie, przy zastosowaniu artykułu 9 niniejszego regulaminu.

8.Dojednegoadresue-mailmożezostaćprzyznanajednanagroda.

9. W razie nadużycia, oszustwa lub wprowadzenia w błąd, Berry Project zastrzega sobie prawo do wykluczenia uczestników, którzy się go dopuścili z uczestnictwa w tym i innych konkursach organizowanych przez BerryProject.

10. Przez udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na opublikowanie jego imienia i nazwiska, adresu, a w stosownych przypadkach również zdjęcia, automatycznie i  bezwarunkowo, jak również wyraża zgodę na ogłoszenie go uczestnikiem lub zwycięzcą konkursu, zrzeka się wszystkich praw pokrewnych.

11. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu przez firmę Berry Project zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz.926 ze zm.) Dane służą jedynie do użytku wewnętrznego i reklamy bezpośredniej   oraz na  potrzeby konkursu. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom, a uczestnik w każdej chwili ma prawo do wglądu i zmiany swoich danych.


12. Poprzez uczestnictwo w konkursie uczestnik bezwarunkowo akcpetuję niniejsze                       przepisy w całości. Jeśli konkurs jest przeprowadzany za pośrednictwem Internetu, telefonicznie lub za pośrednictwem wiadomości sms uczestnik akcpetuję ograniczenia Internetu, sprawnego przesyłania smsów, itp. Szczególnie akceptuje ewentualną  wydajność techniczną, ryzyko przerwy i generalnie nieodłączne ryzyko płynące i związane z jakąkolwiek działalnością on-line, przesyłu/transferu danych za pośrednictwem smsów. W rezultacie Berry Project nie może być pociągane do odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z wyżej wymienionego faktu.

 

§ 3.

1.Konkurs nie ma na celu łamania regulaminu serwisu www.facebook.com, a regulamin konkursu stanowi doprecyzowanie  wyżej wymienionych regulacji.

2.W przypadku sytuacji ewentualnego łamania zasad serwisu www.facebook.com, Organizator niezwłocznie, po otrzymaniu takiej informacji, usunie niezgodności.  Ponadto  Organizator konkursu zastrzega sobie prawo otrzymania stosownego powiadomienia oraz pouczenia o konsekwencjach łamania szczegółowych regulacji, od właściciela serwisu www.facebook.com , przed wszelkimi czynnościami  mającymi na celu usunięcie bądź blokowanie profilu Organizatora w serwisie www.facebook.com.

3.Użytkownik uczestniczący w konkursie przyjmuje do wiadomości, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowana, wspierany ani administrowany przez Facebook, oraz że Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku z organizacją Konkursu.

4.Wszelkie informacje zamieszczone na fanklubie Organizatora dotyczące zasad „konkursu oznaczeniowego”, uzupełniają regulamin konkursu.

5.Osobą właściwą do spraw kontaktu jest Marcin Mystkowski mail: mystkowski@berryproject.com

 

13:30, schaffa-caffe
Link Dodaj komentarz »