Blog > Komentarze do wpisu
Konkurs Schaffashoes - "Puzzle Schaffy"

Schaffashoes ma dla Was zagadkę…

Co to jest?

Forma rozrywki polegająca na składaniu dużego obrazka z małych fragmentów o charakterystycznych kształtach.

Czy już wiesz o czym mowa? 

O puzzlach!

 


Schaffashoes wybrała zdjęcia produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym i stworzyła z nich Puzzle.

Czy już domyślasz się na czym będzie polegało Twoje zadanie?

W galerii zdjęć na naszym Fan klubie pojawią się zdjęcia (zamieszczane pojedynczo) z brakującymi puzzlami. Twoim zadaniem będzie odgadnięcie co to jest za produkt.

Postaraj się w jak najszybszym czasie udzielić poprawnej odpowiedzi w komentarzu pod zdjęciem konkursowym.

Ważne:

Za prawidłową odpowiedź uznajemy taką, która:

 zawiera nazwę marki, modelu oraz numer katalogowy

lub też

 Link odsyłający do właściwego produktu na stronie schaffashoes.pl

Jeżeli będziecie mieć problemy z rozpoznaniem produktu Schaffashoes będzie sukcesywnie dodawać kolejne brakujące elementy układanki.

Liczy się refleks i umiejętne poruszanie po nowej stronie schaffashoes.pl

Pierwsza poprawna odpowiedź wygrywa !

Nagrodami w konkursie nie jest produkt ze zdjęcia ale but z linku znajdujący się w jego opisie.

Zatem wytężcie wzrok i nastroszcie piórka…

pierwsze Puzzle już za chwilę.

 


Regulamin Konkursu „Puzzle Schaffy”

§ 1.

1. Regulamin określa zasady oraz warunki uczestnictwa w konkursie „Puzzle Schaffy”.

2. Organizatorem konkursu jest właściciel serwisu Schaffashoes.pl

3. Uczestnictwo w konkursie „Puzzle Schaffy” jest dobrowolne.

§ 2.

1. Uczestnikami konkursu są osoby będące członkami fanklubu Schaffashoes.pl

2. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest poprawne podanie linku ze strony schaffashoes.pl lub też nazwy modelu i numeru katalogowego produktu ze zdjęcia przedstawionego w formie puzzli, z zasłoniętymi niektórymi elementami. Produkty pochodzą ze sklepu internetowego schaffashoes.pl Konkurs zostanie rozstrzygnięty w momencie przesłania pierwszej poprawnej odpowiedzi (uwzględniającej wszystkie elementy) przez uczestnika konkursu na platformie Facebook.

3. Uczestnik może udzielić więcej niż jednej odpowiedzi do konkursu,

4. W treści jednego komentarza może się znaleźć tylko jedna odpowiedź(jeden link).

5. Uczestnik który jako pierwszy poprawnie odpowie co się znajduję na konkursowym zdjęciu i zostanie przyznana mu nagroda nie może brać dalszego udziału w konkursie.

6. Zwycięzcy konkursu będą powiadomieni o wygranej poprzez wiadomość prywatną poprzez serwis www.facebook.com, wszelkie dane dotyczące przesyłki powinny być przesłane na właściwy adres mailowy organizatora.

7. Wszelkie reklamacje dotyczące konkursu „Puzzle Schaffy” oraz wnioski informacyjne należy składać na adres mailowy Osoby właściwej do kontaktu.

8. Organizator konkursu „Puzzle Schaffy” nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie niedogodności związane z awariami serwisów telekomunikacyjnych dostarczającymi połączenie internetowe, awarie i opóźnienia Poczty Polskiej.

§ 3.

1. Konkurs nie ma na celu łamania regulaminu serwisu www.facebook.com, a regulamin konkursu stanowi doprecyzowanie wyżej wymienionych regulacji.

2. W przypadku sytuacji ewentualnego łamania zasad serwisu www.facebook.com, Organizator niezwłocznie, po otrzymaniu takiej informacji, usunie niezgodności. Ponadto Organizator konkursu zastrzega sobie prawo otrzymania stosownego powiadomienia oraz pouczenia o konsekwencjach łamania szczegółowych regulacji, od właściciela serwisu www.facebook.com , przed wszelkimi czynnościami mającymi na celu usunięcie bądź blokowanie profilu Organizatora w serwisie www.facebook.com.

3. Użytkownik uczestniczący w konkursie przyjmuje do wiadomości, że Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany ani administrowany przez Facebook, oraz że Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku z organizacją Konkursu.

4. Wszelkie informacje zamieszczone na fanklubie Organizatora dotyczące zasad konkursu „Puzzle Schaffy”, uzupełniają regulamin konkursu.

5. Osobą właściwą do spraw kontaktu jest Marcin Mystkowski mail: mystkowski@berryproject.com

6. Schaffashoes zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, odłożenia, skrócenia lub odwołania konkursu w całości lub w części, jeśli wymagają tego okoliczności. Schaffashoes  nie może zostać pociągnięte do odpowiedzialności za konsekwencje wynikające z powyższego faktu. Literówki, błędy ortograficzne, błędy w druku i inne nie są podstawą do roszczenia pretensji wobec firmy Schaffashoes.

piątek, 18 marca 2011, schaffa-caffe

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Monika, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/04/16 00:07:09
a gdzie mogę znaleźć te puzzle ?:)